Galeria

Relacja z kolejnej edycji warsztatów kosmetycznych Look Good_Feel Better

Domowa i ciepła atmosfera zagościła na  kolejnej  edycji warsztatów kosmetycznych , które odbyły się w dniu 11 kwietnia 2016 r. na terenie Wojewódzkiego Centrum Onkologii przy al. Zwycięstwa 31/32
w Gdańsku. Warsztaty zostały przeprowadzone we współpracy z  Fundacją „Piękniejsze życie” , która jest częścią międzynarodowego programu Look Good _ Feel Better.

Panie w trakcie zajęć mogły nauczyć się od kosmetyczki jak pielęgnować skórę  oraz od wizażystki jak wykonać  piękny makijaż, ukryć skutki chemio i radioterapii. Każda uczestniczka warsztatów otrzymała zestaw  wspaniałych kosmetyków i po kolei uczyła się jak ich używać.
Po warsztatach można było  usłyszeć opinie od uczestniczek ,że tego rodzaju  imprezy dają kobietom pewność, że choroba nie odebrała im piękna, które bez wątpienia każda z nich  posiada. Spotkania te mają na celu spowodować by Panie, które już  przeszły lub są w trakcie leczenia onkologicznego zapamiętały, że każda kobieta powinna czuć się pewna siebie, bo w końcu każda z nich właśnie taka jest.

Zapraszamy na kolejną edycję warsztatów, która odbędzie się w dniu 30.05.2016 r.  w godzinach 11.00-13.00 w sali konferencyjnej IV piętro w budynku  B Wojewódzkiego Centrum Onkologii
w Gdańsku. Zapisy  pod telefonem 696 86 78 05 lub na Oddziale Rehabilitacji –IV piętro.

 ZAPRASZAMY !

 

Relacja z kolejnej edycji warsztatów kosmetycznych Look Good_Feel Better

Za nami kolejna edycja warsztatów kosmetycznych dedykowanych naszym pacjentkom. Jak zawsze można było dowiedzieć się jakich sztuczek można użyć by zatuszować swoje niedoskonałości. Panie na warsztatach uczyły się dbać o swoją cerę o robić makijaż za radą profesjonalistki z wizażu. Każda pacjentka do makijażu używała wysokiej jakości kosmetyków, o które zadbała fundacja "Piękniejsze życie". Zestaw kosmetyków do makijażu i pielęgnacji twarzy każda z uczestniczek warsztatów zabrała ze sobą do domu, by móc codziennie je używać by stać się piękniejszą i pewniejszą siebie.

Zapraszamy Panie na warsztaty, które odbędą się już 21.03.2016 r. Zapisy u pani Urszuli Krajewskiej tel. 696 86 78 05 lub na Oddziale Rehabilitacji Wojewódzkiego Centrum Onkologii w Gdańsku ZAPRASZAMY !!!

 

 Relacja z kolejnej edycji warsztatów kosmetycznych Look Good_Feel Better

Duża frekfencja była na warsztatach kosmetycznych w dniu 25 stycznia 2016 r., które odbyły się na terenie Wojewódzkiego Centrum Onkologii w Gdańsku przy Al. Zwycięstwa 31/32.
Ciepłą atmosferę stworzyły Panie od wizażu i kosmetologii jak również same uczestniczki warsztatów.
Swoją wiedzę na temat jak wykonać piękny makijaż i przykryć niedoskonałości po przebytej chorobie nowotworowej przekazały niezawodne panie wolonariuszki od wizażu i kosmetologii.
Pani Katarzyna Klatt-Koryszewska z Fundacji "Piękniejsze życie" zadbała o wolontariuszki i o wartościowe kosmetyki z dobrych firm. To dzięki Funadacji znowu uśmiech zagościł na twarzach naszych Pań.

DZIĘKUJEMY!!!

 

 

Relacja z akcji Mikołajkowej w Wojewódzkim Centrum Onkologii

Świątecznie i gwarno było w sobotę 5 grudnia 2015 r. w poradniach Wojewódzkiego Centrum Onkologii w Gdańsku. Podczas akcji mikołajkowej czynne były poradnie: gastroenterologiczna, ginekologiczna, urologiczna. Nie zabrakło także akcentów świątecznych. Odbył się kiermasz świątecznych prac wykonanych w ramach terapii zajęciowej. Powodzeniem cieszyły się stroiki oraz bombki. Wykonane przez nasze pacjentki karty i koperty świąteczne to prawdziwe dzieła sztuki. Bożonarodzeniowe akcenty zagościły również na podstawkach do herbaty i kawy wykonanych metodą decoupage. Na kiermaszu uzbieraliśmy kwotę 530 zł., która zostanie przeznaczona na zakup materiałów papierniczych na kolejne warsztaty. Cieszy się z tego Pani Ania Syroka z Oddziału Rehabilitacji, która prowadzi zajęcia. Ma już w głowie pomysły na nowe dzieła sztuki.

 

 

Relacja z V warsztatów kosmetycznych Look Good_Feel Better

Domowa i ciepła atmosfera zagościła na  V edycji warsztatów kosmetycznych , które odbyły się w dniu 30.11.2015 r. na terenie Wojewódzkiego Centrum Onkologii przy al. Zwycięstwa 31/32 w Gdańsku. Warsztaty zostały przeprowadzone przez  Fundację „Piękniejsze życie” , która jest częścią międzynarodowego programu Look Good _ Feel Better.

Panie w trakcie zajęć mogły nauczyć się od kosmetyczki jak pielęgnować skórę  oraz od wizażystki jak wykonać  piękny makijaż, ukryć skutki chemio i radioterapii. Każda uczestniczka warsztatów otrzymała zestaw  wspaniałych kosmetyków i po kolei uczyła się jak ich używać.
Po warsztatach można było  usłyszeć opinie od uczestniczek ,że tego rodzaju  imprezy dają kobietom pewność, że choroba nie odebrała im piękna, które bez wątpienia każda z nich  posiada. Spotkania te mają na celu spowodować by Panie, które już  przeszły lub są w trakcie leczenia onkologicznego zapamiętały, że każda kobieta powinna czuć się pewna siebie,
 bo w końcu każda z nich właśnie taka jest.

Zapraszamy na kolejną edycję warsztatów, która odbędzie się w dniu 25.01.2016 r.  w godzinach 11.00-13.00 w sali konferencyjnej IV piętro w budynku  B Wojewódzkiego Centrum Onkologii w Gdańsku. Rozpoczęły się już zapisy  pod telefonem 696 86 78 05 lub na Oddziale Rehabilitacji –IV piętro.

 ZAPRASZAMY !

 

 

Friday the 22nd.
Copyright 2012

©

Template © QualityJoomlaTemplates