Aktualności

Wyróżnienie dla WCO

WojewódzkieCentrumOnkologii w Gdańsku otrzymało od fundacji Piękniejsze Życie wyróżnienia "Dla Szpitala, który pięknie dba o pacjentki " za organizację warsztatów dla pacjentek onkologicznych z pielęgnacji i makijażu. Dziękujemy za docenienie naszej pracy.

 

 

Relacja z kolejnej edycji warsztatów kosmetycznych Look Good_Feel Better

Po  przerwie  wakacyjnej ruszyły warsztaty kosmetyczne dla pacjentek  onkologicznych.Ilość  pacjentek  obecnych  na  warsztatach  świadczy  o  tym, że cieszą się powodzeniem  i są potrzebne.  Warsztaty to forma  relaksu,  gdzie Panie uczą się jak dbać o swoją cerę w trakcie choroby i po chorobie jak również jak ukryć dobrym makijażem niedoskonałości po radio i chemioterapii.

 Dziękujemy naszym Wolontariuszkom,które dzielą się swoją wiedzą z naszymi pacjentkami z zakresu kosmetologii i wizażu.

 Kolejne warsztaty odbędą się 24 października 2016 r. w godzinach 11.00 - 13.00 w sali konferencyjnej Wojewódzkiego Centrum Onkologii w Gdańsku bud. B przy Al. Zwycięstwa 31/32 ZAPRASZAMY  tel. 696 867 805.

 

 

Warsztaty “Razem w Immuno - Onkologii“

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach interdyscyplinarnych “Razem w Immuno - Onkologii“, które odbędą się 17.11 w Wojewódzkim Centrum Onkologii.

Link do rejestracji.

Harmonogram oraz pozostałe informacje również pod   adresem.

 

 

Kolejna edycja warsztatów kosmetycznych Look Good_Feel Better

Po    przerwie    wakacyjnej    zapraszamy   Panie  na  kolejną edycję

warsztatów  kosmetycznych,  które  odbędą  się  26  września  2016 r.w Wojewódzkim  Centrum  Onkologii  w Gdańsku w bud B przy Al. Zwycięstwa 31/32. W  warsztatach  mogą  uczestniczyć  Panie, które są w trakcie leczenia onkologicznego  lub  po  leczeniu  onkologicznym.  Pacjentki otrzymają bezpłatny  zestaw  kosmetyków,  które    wykorzystane  do  makijażu

wykonanego   pod   okiem  wizażystki.  Pani  kosmetyczka  zaś  zapozna

uczestniczki spotkania jak efektywnie należy zadbać o cerę. ZAPRASZAMY,  naprawdę warto.

 

 

Podkategorie

Saturday the 19th.
Copyright 2012

©

Template © QualityJoomlaTemplates