Aktualności

Dzień otwartych drzwi w WCO

Podczas "Dni Otwartych Drzwi" można było bezpłatnie wykonać mammografię i cytologię, zbadać za pomocą dermatoskopu zmiany na skórze. Można było skorzystać z konsultacji u takich specjalistów, jak: onkolog, chirurg onkolog, ginekolog, fizjoterapeuta, urolog. Na konsultacje i badania do Wojewódzkiego Centrum Onkologii zarejestrowało się 200 osób. Wśród pań, które zrobiły mammografię nie wyryto zmian nowotworowych, natomiast dermatolog skierował pięć osób na wycięcie zmian na skórze. 

Media o akcji:

Panorama Gdańska

https://gdansk.tvp.pl/28933949/swiatowy-dzien-walki-z-rakiem

Radio Gdańsk

http://radiogdansk.pl/wiadomosci/item/56333-swiatowy-dzien-walki-z-rakiem-na-pomorzu-bylo-wielu-chetnych-na-darmowe-badania#.WJXvBft7qm8.facebook

Relacja z kolejnej edycji warsztatów kosmetycznych Look Good_Feel Better

Choć za oknem dużo śniegu nie przeszkodziło to by dotarł do nas komplet naszych pacjentek  na warsztaty kosmetyczne organizowane przy współpracy z fundacją Piękniejsze  Życie. Gwarno i wesoło było dzisiaj w w ten piękny zimowy dzień.
Panie zapoznały się z tajnikami  sztuki makijażu, dowiedziały się jak pielęgnować cerę w trakcie leczenia i po leczeniu onkologicznym, jak również wymieniły się swoimi doświadczeniami. Jednym słowem było warto dotrzeć do nas choć  duża ilość śniegu na chodnikach i ulicach wcale tego nie ułatwiała.

 

Zapraszamy na koleją edycję warsztatów 27 lutego 2017 r. zapisy pod telefonem 696 867 805.

 

Podkategorie

Saturday the 19th.
Copyright 2012

©

Template © QualityJoomlaTemplates